FIRMA

O nas

Firma WRB Invest Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2006 roku. Produkujemy najwyższej jakości gilzy papierosowe, wytwarzane wyłącznie z atestowanych materiałów. Nasza firma współpracuje z największymi odbiorcami w kraju oraz z wieloma partnerami w Europie i na świecie.

WRB INVEST POLSKA

Nasza wizja 

Pragniemy być liderem rynku w zakresie naszej działalności w każdym kraju, w którym obecne są nasze produkty. Dążymy do biznesowej doskonałości poprzez ciągłe wprowadzanie nowoczesnych technologii, polepszanie jakości procesów produkcji oraz dystrybucji naszych produktów. Budujemy i utrzymujemy przyjacielskie i partnerskie długotrwałe relacje z naszymi klientami oraz innymi partnerami biznesowymi i społecznymi.

ROZWÓJ

Misja firmy

Poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów w uczciwy i nowoczesny sposób, dbamy o zaspokajanie potrzeb i satysfakcji naszych klientów oraz partnerów biznesowych i społecznych.

Społeczna odpowiedzialność

Jesteśmy firmą świadomą istoty koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy wszystkim naszym pracownikom. Troszczymy się o środowisko naturalne.  Działamy na zasadach zdrowej i uczciwej konkurencji.

Przyjazna i rodzinna atmosfera

Dbamy o to, aby nasza firma była przyjaznym miejscem pracy oraz aby każdy z naszych pracowników przychodził do pracy i wychodził z niej z uśmiechem na twarzy. Dajemy możliwości rozwoju i sprawiamy, że dzięki pracy w naszej firmie nasi pracownicy mogą spełniać swoje potrzeby zawodowe i życiowe.

Długotrwałe relacje

Stawiamy na tworzenie długotrwałych relacji biznesowych na partnerskich zasadach zarówno z naszymi dostawcami jak i klientami. Zależy nam na wzajemnym zaufaniu i obustronnej satysfakcji ze współpracy.

Ciągły rozwój i dążenie do doskonałości

Dążymy do ciągłego ulepszania i doskonalenia wszystkich procesów zachodzących w naszej firmie w celu dostarczania najwyższej jakości produktów i usług naszym klientom. Korzystamy z nowoczesnych technologii.

Nasza firma
w liczbach

0

Liczba rynków eksportowych

+ 0

Liczba pracowników

+ 0

Liczba klientów w kraju i za granicą